ETA Monitoring
EST   ENG   RUS
e-mail: meedia@monitooring.ee         tel: 6108865

 

Ettevõttest

Tutvustus

ETA Monitooring on Eesti juhtiv meediamonitooringu ja meediaanalüüside täisteenust osutav ettevõte. Firma alustas tegevust 1997. aastal OÜ Meedia Monitooring nime all ning kuulub 2003. aastast BNS-i gruppi. Ettevõttes töötab 15 pikaajalise töökogemuse ja erialase väljaõppega töötajat. ETA Monitooringu püsiklientideks on ligikaudu 150 kohalikku ja rahvusvahelist äriettevõtet ning avaliku sektori organisatsiooni. Klientide hulka kuuluvad Eesti riiklikest institutsioonidest Riigikogu, Vabariigi Valitsus, Riigikontroll, Riigikohus, Kaitseministeerium, Maksu- ja Tolliamet ja Eesti Pank, äriettevõtetest Elisa Eesti, Nordea Pank, Tartu Õlletehas, Philip Morris, Rimi Baltic, Starman, jpt. Samuti kuuluvad meie klientide ringi Eesti ja rahvusvahelised kommunikatsioonibürood.

ETA Monitooring on kaasaegne pidevale arengule orienteeritud ettevõte. Meie innovaatiline lähenemine ja uute tehniliste lahenduste rakendamine on olnud meediamonitooringu valdkonnas suunanäitajaks juba aastaid ning seda ka väljaspool Eestit. ETA Monitooring on võimeline teenindama mis tahes valdkonnas tegutsevaid organisatsioone nii Eestis, Lätis kui Leedus. Parimate lahenduste pakkumiseks teeme koostööd konsultatsioonifirmade ja uuringugruppidega. Sellest tulenevalt oleme valmis pakkuma kompleksseid uuringulahendusi, millesse on kaasatud kommunikatsioonianalüüs, avaliku arvamuse uuringud ja meediamonitooring.

Rahulolev ja pidevalt täienev kliendibaas on selge märk meie teenuste kvaliteedist ning meist kui usaldusväärsest partnerist.